Dünyayı

daha hızlı, daha güvenli, daha kolay

bir şekilde birbirine bağlıyoruz!

Misyonumuz

İnsanları aynı ilgi alanındaki diğer insanlarladaha kolay , daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde ulaştırmaktır.

Vizyonumuz

Daha önce hiç tanımadığımız, hiç ayak basmadığımız ve hiç görmeyeceğimiz insanların hayatlarına değer katmak ve iyi yönde değiştirmektir.

Değerlerimiz

Prensiplerimiz, etik standartlarımız ve inançlarımızla beslenen, insanların bilgiye ve arkadaşlığa daha kolay ulaşmasını sağlayan temellerimizdir.

Gizlilik ve Güvenlik

Misyonumuzu ve vizyonumuzu gerçekleştirirken her kullanıcımızın gizlilik hakkına saygı duyar ve onu korumak için var gücümüzle çalışır.

Genç. Dinamik. Vizyoner.

Yaş ortalaması 22 olan ekibimiz, her gün daha motive bir şekilde mesajlaşma toplulukları üzerine uzmanlaşmaya devam ediyor. 

“Gece üçte tuvalette karşılaştığında, konuşmak istemeyeceğin kişiyi işe alma” mottosu ile oluşturduğumuz şirket kültürümüz, her geçen gün daha kuvvetli bir şekilde insanların hayatlarına değer katmak için çalışıyor. 

Hikayemiz

2020

Üniversite topluluklarını bulmakta zorluk çektiğimiz 2020 yılında bu probleme çözüm bulmak için muazzam bir serüvene çıktık. 

2021

Magfi mobil uygulamasını tüm mobil marketlerde yayına aldık ve topluluk arama motoru olarak yüz binlerce insanın hayatını kolaylaştırmaya başladık. 

2022

Topluluklarında harika etkiler oluşturan Magfiluencer'ların yolculuklarına katkı sağlamak için Magfi Ads'i ürettik ve dünyanın ilk mesajlaşma toplulukları dijital pazarlama platformunu yayına aldık. 

Günümüz

Bir çok kurumsal markanın, yerel işletmenin ve bireysel girişimlerin yeni müşteriler bulmalarına olanak sağlıyor ve Magfiluencer'ların ise reklamlardan gelir elde ederek içeriklerini kaliteleştirmesini sağlıyoruz. 

magfi ads'i
hayata değer katmak için kullananlar

Binlerce kişi, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insanın hayatına değer katmak için Magfi Ads’i kullanıyor.

Küçük İşletmeler

Lokal bbq restoranı, bilinirliğini Magfi Ads ile nasıl arttırıyor?

Freelance Pazarlama

Polina şirketlere verdiği dijital pazarlama hizmetinde Magfi Ads’i nasıl kullanıyor?

Topluluk Sahipleri

Magfi Ads ile topluluklarından gelir elde eden David, Telegram topluluklarını nasıl geliştiriyor?

magfi ads'i hemen deneyimleyin!