Reklam verenler için Magfi ADS

Dijital pazarlamanın en büyük platformlarından Google Ads, Facebook Ads veya TikTok Ads gibi platformlara alternatif olarak geliştirilen Magfi ADS’i diğer dijital pazarlama platformlarından ayıran özellikleri nelerdir?

Avantajlar

Toplulukların gücünü yapay zeka teknolojisi ile destekleyerek kullanan Magfi ADS’i diğer dijital platformlardan ayıran avantajları:

Mikro Hedefleme

Magfi ADS’in gelişmiş yapay zekası ile analiz edilen topluluklar kategorilere ayrılır. Böylece reklam veren, kitle hedeflemesini en doğru ve verimli şekilde yapabilir.

Maksimum Erişim

Magfi ADS ile yapılan her reklam, topluluklarda bulunan kişilerin telefonlarına bildirim olarak düşer.  Bu sayede herhangi bir topluluk üyesi, telefonunu açmasa bile reklamı görecektir.

Kolay Kullanım

Rehber kullanım özelliği veya uzman seçeneği ile Magfi ADS hem dijital pazarlama uzmanlarına hitap ederken, hem de dijital pazarlama bilgisine sahip olmayan bireysel reklam verenlere de hitap etmektedir. Ayrıca Magfi ADS’de kampanya başlatmak sadece 7 adımda tamlanan bir süreçtir.

Organik ve Viral Reklam

Basketbol konuşulan bir grupta paylaşılan basketbol reklamı, reklam olarak algılanmaz. Dahası yaptığımız analizlere göre doğru hedef kitlesi ile yapılan reklamlar, kullanıcıların o reklam üzerine sohbet etmesine, tartışmasına ve fikir belirtmesine yol açıyor.

Topluluklarda Sabitlenen Reklamlar

Magfi ADS aracılığı ile yapılan her reklam, paylaşılan her toplulukta sabitlenir. Böylece reklam paylaşım saatinden sonra 24 saat içerisinde erişim devam eder.

Geri Bildirimli ve Anketli Reklamlar

Mikro hedefleme yapılarak gruplarda paylaşılan reklamlarınız hakkında gerçek insanlar arasında konuşmalar gerçekleşir, ürününüz ve işletmeniz hakkında yorumlar yapılır. Reklam verenler bu geri bildirimleri detaylı duygu analizi ile beraber Magfi ADS panellerinden takip edebilir.

Ayrıca Magfi ADS ile başlatacağınız tek bir anket kapmanyasından, 24 saat içerisinde yüzbinlerce oy alabilirsiniz.

Reklamlarınız Nasıl Görünür?

Magfi ADS ile başlattığınız organik ve viral reklam kampanyaları, Telegram veya Discord (Çok yakında) topluluklarının mesaj akışında paylaşılır. Topluluk üyeleri reklamları normal birer mesaj gibi görür. Ayrıca reklamlar sabitlendiği için, mesaj akışında asla kaybolmaz.

Leave a Comment

💜 ile İstanbul’da yapıldı. © 2022 Magfi tarafından Magfi ADS