Magfi ADS ile reklam paylaşıldıktan sonraki 24 saat nasıl geçer?

Herkese merhaba! Bu yazımız topluluk sahipleri, yani Magfiluencer’lar için. 

Bir reklam, topluluğunuzda paylaşıldıktan sonra nasıl süreçlerden geçtiğini ve Magfi ADS sisteminin nasıl bir çalışma gerçekleştirdiğini özet bir biçimde anlatmak istedik. 

İlk Dakikalar

Topluluklarınız ile eşleşen reklamlar paylaşılmaya başlanır.

Magfi ADS ile topluluklar arasında bir köprü vardır. Biz bu köprüye; Yapay Zeka Destekli Gelişmiş Magfi Bot’u ismini veriyoruz.

Yapay Zeka Destekli Gelişmiş Magfi Bot’umuz reklamlar ile topluluklarınızı eşleştirdikten sonra paylaşım saatleri geldiğinde teker teker reklamları topluluklarda paylaşmaya başlar. 


Magfi ADS’i geliştirirken topluluk sahiplerimiz yani Magfiluencer’ların en az efor sarfetmesi gerektiği konusunda tüm ekip olarak hem fikirdik. Yapay zekayı geliştirirken, Magfiluencer’ların gün içinde sadece topluluklarına ve kitlelerine odaklanmaları için en yüksek otomize seviyesine ulaşmak üzere algoritmaları çok üst düzeyde geliştirdik. 

Böylece Magfiluencer’lar gün içinde atılacak hiçbir reklamı kafalarına takmayacak ve endişelenmeyecekti. 

Kampanyanın Devam Ettiği 24 Saat

Reklamlar görüntülenmeye ve tıklanmaya başlar.

Paylaşılan içerikler görüntüleme almaya başlar. Toplulukların seveceği içerikler tıklanmaya ve ziyaret edilmeye başlanır. Tabii, bu paylaşılan reklam kampanyasının tipine göre de değişir. 

Örneğin; bir performans reklamında "Call 2 Action" adı verdiğimiz yönlendirme butonları bulunur. Bu butonlar insanları web site trafiğine, uygulma indirmesine, alış veriş yapmasına ve daha birçok aksiyona yönlendirir.

Eğer kampanya türünüz anket reklamı ise, ankete katılımlar başlayacaktır. Her kampanya türünün içerikleri farklıdır. Daha fazla bilgi almak için kampanya türlerini buradan görüntüleyebilirsiniz.

 

 

Kampanya Bitiminde

24 saat bitince ücretler ödenmeye başlanır.

İlk paylaşım yapıldıktan ortalama 24 saat sonra Yapay Zeka Destekli Gelişmiş Magfi Bot’u kampanyanızı tüm istatistiklerini saymayı durdurur. 

Reklam henüz kanalınızında silinmemiş dahi olsa  reklama gelen görüntülenmeler, tıklanmalar vb. artık sayılmaz. Bazı zamanlarda Magfiluencer’larımız kendi topluluklarında gördükleri görüntülenme ile panellerinde gördükleri görüntülenmelerde küçük farklılıklar olduğunu söylüyor. Aslında bunun nedeni reklamı istatistikleri saymayı durdurduktan sonra silmemizdir. Paylaşılan reklamları sizin silmenize gerek yoktur. Paylaşılan reklamları ortalama 24 saat sonra Magfi Bot’u otomatik olarak silecek ve tamamen temizleyecektir. Her şey sizin en az efor sarf etmeni

Akabinde tüm topluluklarda reklamlar silinmeye başlar. Her reklam silindiğinde Yapay Zeka, silindiği topluluğun kampanya sonundaki istatistiklerine göre bir hesaplama yapar ve Magfi mobil uygulaması üzerindeki panelinizde hem gelirinizi hem de istatistiklerinizi gösterir.

 

Gelirleriniz kampanya devam ederken asla girilmez. Bunun sebebi sizlerin daha fazla para kazanabilmesidir. Bazı topluluklarımız 23. saatlerinde dahi etkileşim almaya devam ediyorlar. Bu yüzden tüm istatistikler durdurulana kadar gelirleriniz hesaplanmaz ve panelinize yansıtılmaz. 

Magfi ADS binlerce topluluk sahibi ile milyonlarca reklamı buluşturarak dünyanın ilk mesajlaşma toplulukları dijital pazarlama platformu haline gelmiştir. 

Siz Magfiluencer’lar kitlelerinize harika ilhamlarda bulunurken biz de sizleri harika markalar ile buluşturarak gelir elde etmenizi sağlıyoruz!
Leave a Comment

💜 ile İstanbul’da yapıldı. © 2022 Magfi tarafından Magfi ADS