Magfi ADS

2020 yılında dünyayı daha hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde birleştirme mottosu ile kurulmuş Magfi'nin, şirketlerin ve ürünlerin daha verimli, efektif ve organik bir şekilde insanlara ulaşabilmesi için oluşturulmuş ürünü Magfi ADS!

Her işletmenin daha fazla müşteriye ulaşması için artık dijitalde de yer edinmesi gerekiyor. Magfi ADS işletmelerin dijitaldeki yardımcısı olarak tasarlandı.

Magfi ADS'i tasarlarken en önem verdiğimiz kısım reklamların organik olarak yapılmasıydı. Mesajlaşma gruplarında tamamen otomatik bir yapay zeka botu ile paylaşılan reklamlar kullanıcılara organik bir dille aktarılır.

featured

Fikir

Reklam yapılacak yeni mecraların arandığı bu zamanda, en iyi reklam yapılabilecek platformun aynı amaç uğruna toplanmış insanların oluşturduğu gruplar olduğunu gördük

Geliştirme

Uzun süren araştırmalarımız, gecesini gündüzüne katan yazılım ve pazarlama ekibimiz ile beraber yapay zeka teknolojilerini kullanarak Magfi ADS'i ortaya çıkardık

Değer Katma

Magfi ADS birçok işletme ve ürüne değer katarak onların sesini milyonlarca insana ulaştırıyor. Tamamen otomatik ve gelişmiş algoritmalarla hem grup sahiplerine hem de işletmelere gelir sağlıyor

Grup Sahipleri

Grup Sahipleri

Muhteşem etkiler oluşturmamızı sağlayan grupların kurucuları ve onların yöneticileri de Magfi ADS ile sürekli gelir sağlarlar.

Ortaklık Programı

Ortaklık Programı

Magfi Ortaklık Programı ile grup sahipleri gruplarında paylaşılan reklamlardan pay sahibi olurlar.

Kaliteli İçerik

Kaliteli İçerik

Grupların kitlesine uygun markalardan, uygun paylaşımlar yapılarak içerik kalitesi her zaman en üstte tutulur.

Otomatik Sistem

Otomatik Sistem

Gruplarda bulunan gelişmiş yapay zeka botları sayesinde grubun ilgi alanına göre, reklamlar otomatik paylaşılır.

Tam Kontrol

Tam Kontrol

Grup sahiplerine; grubuna günde kaç kez reklam alacakları, hangi anahtar kelimelerden reklam almak istekleri gibi spesifik kontroller verilir.

Magfi ADS ile
İşletmenizi Büyütün

Satışlarınızı arttırabileceğiniz, markanızı duyurabileceğiniz, indirme alabileceğiniz ve insanların fikirlerini öğrenebileceğiniz yeni bir dijital pazarlama platformu artık sizlerle!

Adres:

Meşrutiyet Mahallesi, Şişli / İstanbul

💜 ile İstanbul’da yapıldı. © 2022 Magfi tarafından Magfi ADS