Magfi Bot’u grubuma nasıl eklerim?

Magfi mobil uygulamasını telefonunuza indirin. Uygulama üzerinden Magfi Ads bölümüne tıklayın ve reklam almak istediğiniz grubu seçin. Alacağınız reklamların ayarlarını belirleyin. Magfi Botu ekleme aşamasına geldiniz. Bu aşamada “Magfi Bot’u ekle” butonuna basın ve önergeleri takip edin. Eğer Magfi Bot’u

Magfi Bot nedir?

Magfi Bot, yapay zeka ve makine öğrenme teknolojilerini kullanarak geliştirilmiş özel bir yazılımdır. WhatsApp, Telegram veya Discord grubunuza, kanalınıza veya sunucunuza Magfi Bot’unu ekleyerek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Grubunuzda ne sıklıkla reklam paylaşılacağını, hangi saatlerde paylaşılacağını ve hangi ilgi alanı-anahtar

Grup Kalite Puanı (GKP) nedir?

Magfi ADS’de kayıtlı olan her grubun bir kalite puanı vardır. Yapay zeka destekli gelişmiş reklam paylaşım sistemimiz reklamları grupların anahtar kelimeleri ile eşleştirdikten sonra grupların kalite puanına göre bir listeleme yapar. Her reklam için her grubun kalite puanı farklılık gösterebilir.

Grubuma alacağım reklamları kontrol edebilir miyim?

Grubunuz, kanalınız veya sunucunuzda paylaşılacak olan reklamların sıklıklarını, konularını ve hangi saatlerde paylaşılabileceğini düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz zaman reklam almayı durdurabilir, istediğiniz zaman ise kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Magfiluencerlar’a ödemeler neye göre yapılıyor?

Magfiluencerlar belirli parametrelere göre gelir elde ederler. Bunlar; Görüntülenme – CPM (Bin görüntülenme başına ücret sistemi üzerine grup sahiplerine belirli ücretler öderiz.) Tıklanma – CPC (Tıklama Başına Maliyet üstüne bir orantı ile grup sahiplerine belirli ücretler öderiz.) Grubun İlgi Alanları

Ödemelerimi nasıl alacağım ve nasıl takip edeceğim?

Grubunuzda paylaşılan reklamları, bu reklamların; paylaşım zamanları, ilgi alanları, tıklamaları ve görüntülenmeleri gibi birçok istatistiği Magfi uygulaması üzerindeki size özel Magfi ADS panelinizde görüntüleyebilirsiniz. Ödemeleriniz, geliriniz 100₺ ve üzerini aştığında her ay 2 defa olmak üzere gerçekleştirilecektir. 

Magfi ADS ile nasıl gelir elde ederim?

Magfi ADS WhatsApp grupları, Telegram kanalları ve Discord sunucuları üzerinden ürün ve hizmet tanıtımı yapılabilen bir yeni nesil dijital pazarlama platformudur. Bu sisteme üye olan grup, kanal ve sunucu sahibi-yöneticisi kullanıcılar gruplarında paylaşılan her reklamladan maddi bir pay sahibi olurlar. 

Grubumu ekledim ama az reklam alıyorum, neden?

Grubunuzda reklamlar sadece ilgi alanlarınız eşleştiğinde paylaşılmaz. Grup kalite puanları reklam paylaşım algoritmasının grubunuzu öne çıkartmasına yardımcı olacaktır.

Magfiluencer nedir?

Magfi Ortaklık Programına dahil olan Magfi kullanıcılarına Magfiluencer ismini koyduk!

Magfi Ortaklık Programı (MOP) nedir?

Magfi Ortaklık Programı (MOP) Magfi kullanıcısı olan; grup, kanal veya sunucu yöneten kişiler ile yaptığımız iş birliğinin adıdır. Kullanıcılarımıza pasif veya aktif gelir kaynağı oluşturuyor ve binlerce insana ilham olabilmesini kolaylaştırıyoruz.

 💜 ile İstanbul’da yapıldı. © 2021 Magfi tarafından Magfi ADS

Magfi ADS hakkında

İlgili ürünler